Продавець ditya.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
485 відгуків
Дитя

Умови згоди користувача

До придбання товару в нашому інтернет-магазині https://ditya.in.ua/  ознайомтеся з угодою користувача.
Даний текст є користувальницькою угодою між інтернет-магазином https://ditya.in.ua/, що іменується в подальшому «Інтернет магазин», та користувачем послуг Інтернет-магазину, що зветься «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.
1. Основні положення
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст. 633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обумовленими цією Угодою шляхом проставлення позначки у графі "Я прочитав і згоден з правилами Угоди" при оформленні замовлення.
1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.
1.5. Товар оплачується у національній валюті України під час доставки товару або безготівковим банківським переказом.
2. Інформація про товари
2.1. Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном, через додаток Viber або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.
2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном, через програму Viber або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.
3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині
3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин та офіційні сторінки у соціальних мережах.
3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину та наявний. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлено Покупцем такими способами: зроблено по телефону, електронною поштою, через Viber або оформлено самостійно на сайті.
3.3. За відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону, через додаток Viber або через електронну пошту).
3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.
3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону, через програму Viber або через електронну пошту.
4. Доставка та передача товару Покупцеві
4.1. Доставка товару, придбованого в Інтернет-магазині, здійснюється службою доставки «Нова пошта» (ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718)) та кур'єрською службою Інтернет-магазину.
4.2 Відправлення замовленого товару провадиться протягом 3-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.
4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи: транспортна накладна (видається кур'єрською службою під час доставки), товарний чек або видаткова накладна (за запитом Покупця).
4.4. Покупець зобов'язаний у пункті видачі Замовлення (відділення «Нової пошти») або у присутності кур'єра (при адресній доставці) провести приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.
4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем у пункті видачі Замовлення (відділення «Нової пошти») або у присутності кур'єра (при адресній доставці)
4.6. Після приймання товару Покупцем претензії щодо кількості, якості, асортименту та комплектності замовленого товару приймаються у встановленому законом порядку.
4.7. При відмові Покупця від замовлення на момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.
4.8. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.
5. Оплата замовлення
5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки при отриманні Замовлення.
5.2. Оплату замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснено Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
5.3. При не надходженні коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.
6. Порядок повернення товару належної якості
6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару до факту прийому, у момент отримання від кур'єра чи пункті видачі.
6.2. Повернення товару до Інтернет-магазину можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, транспортна накладна.
6.3. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.
6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.
6.5. Товарі Інтернет-магазину належать до категорії предметів гігієни, які обміну та поверненню за законодавством України не підлягають, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 № 172. Проте Адміністрація сайту завжди намагається догодити клієнтам та в особливих випадках готова піти назустріч.
7. Персональні дані
7.1. Оформляючи Замовлення в Інтернет-магазині Покупець дає свою згоду Інтернет-магазину на збирання та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, розповсюдження, знеособлення та знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (розповсюдження) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Інтернет-магазин. Це положення діє без обмеження терміну дії.
7.2. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо та добровільно надана Покупцем.
7.3. Власником наданих Покупцем персональних даних є Інтернет-магазин.
7.4 Суб'єкт персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», має право: знати про джерела збору, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження чи місце проживання (перебування) власника чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим їм особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; доступ до своїх персональних даних; отримувати не пізніше ніж за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; пред'являти мотивовану вимогу власнику персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; пред'являти мотивовану вимогу щодо зміни чи знищення своїх персональних даних будь-яким власником та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними; на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з навмисним прихованням, ненаданням або несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, які є недостовірними або ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися зі скаргами на опрацювання своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду; застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства щодо захисту персональних даних; вносити застереження щодо обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди; відкликати згоду на обробку персональних даних; знати механізм автоматичного оброблення персональних даних; на захист від автоматизованого рішення, яке має йому правові наслідки.
8. Інше
8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.
8.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner