Продавець ditya.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
485 відгуків
Дитя

Розвиваючі іграшки для дітей

Все, що робить дитина, починаючи з моменту свого народження, сприяє одержанню нових навичок, досвіду. Так, розвиваючі іграшки для дітей – один з перших їх «інструментів», що дозволяють не тільки пізнавати навколишній світ, а також здобувати нові знання, вміння.

Величезний асортимент іграшок пропонує інтернет-магазин «Дитя», де вони представлені для малюків різного віку. Кубики, центри, сортери, музичні ігри і не тільки – все це є у нашому каталозі, щоб ви могли вибрати з нього ті позиції, які сподобаються вашій дитині, будуть максимально корисними.

Розвиваючі іграшки для дітей: основні завдання та особливості

Їх використання – це не просто спосіб чимось зайняти дитини, спрямувати його енергію, активність у «мирне русло». Суть їх застосування криється в самій назві – допомагають йому розвиватися, в ігровій формі навчатися, а це є основною діяльністю малюка.

На кожному етапі його життя дитині потрібні все нові предмети, за допомогою яких вирішуються різні завдання. Наприклад, улюблена іграшка до року у малюка – брязкальце, і це не даремно. Завдяки їй він вчиться розуміти, розрізняти звуки, концентрувати увагу, стежити за певним предметом, утримувати його в руці. А ось дітям старше будуть цікаві гри вже складніший – ті, в яких потрібно підключати фантазію, логіку, мислення. Такий контингент захоплюють забави, які вимагають виконання певних дій, розпізнавання різних форм, розмірів, фактур, предметів, об'єктів і т. д.

Основні завдання, які виконують іграшки розвиваючі, такі:

 • мотивація до придбання нових навичок, розпізнавання звуків, кольорів, матеріалів і т. д.;
 • розвиток дрібної моторики рук, пам'яті, мислення, мови;
 • ігри для малюків постарше сприяють отриманню ними навичок командної діяльності, отже, соціалізації, поліпшенню логіки, мислення;
 • багато з них розраховані на розвиток творчих здібностей, інтелекту, на ознайомлення з різними професіями.

Навіть у часи високих технологій купити розвиваючі іграшки – означає зробити величезний внесок у всебічний розвиток малюка. Гри на планшеті, комп'ютері, смартфоні ніколи їх не замінять, оскільки він не зможе взяти в руки певні предмети, відчути їх на дотик, ознайомившись з тактильними відчуттями, їх фактурою, матеріалом. А адже саме через все це відбувається знайомство дитини з реальним світом.

Іграшки розвиваючі: види

Класифікувати їх можна за двома основними критеріями – віком, навичкам, які завдяки їм розвиваються. Обидва варіанти взаємопов'язані між собою, оскільки в будь-якому віці робиться наголос на певні вміння. Наприклад, дитині 5 років навряд чи буде дуже цікава брязкальце, тоді як новонародженому буде просто не під силу збирати пазли.

За віковим критерієм ігри поділяються на такі види:

 1. Перші для малюка – розвиваючі іграшки для дітей, 1 рікі менше. Мотивують на розпізнання різних предметів, виконання дій з ними (тримання, катання, кидання, обмацування і т. д.).
 2. «Інструменти» для малюків віком 1-3 роки. Розраховані на вдосконалення фізичних навичок, дрібної моторики, логічного мислення. У цьому віці коло інтересів дитини вже набагато ширше, тому розвиваючі іграшки, 2 рокиі більш теж вельми різноманітні.
 3. Игры для малышей возрастом от 3-х лет. Используются таковые для проявления ими физической активности, фантазии, воображения.

В соответствие с навыками и умениями, которые они стимулируют, игры можно разделить на такие виды:

 1. Влияющие на органы чувств. Это может быть глина, пластилин, краски, музыкальные изделия, предметы, имеющие светящиеся элементы.
 2. Способствующие логическому мышлению. Примерами таковых являются деревянные развивающие игрушки, кубики, сортеры, пирамидки, конструкторы;
 3. Воздействующие на творчество, воображение – аппликации, вещества для лепки, наборы для рисования, рукоделия и т. д.
 4. Влияющие на мелкую моторику. Чаще это предметы, имеющие элементы разных размеров, форм.
 5. Способствующие получению социальных навыков. Сюда можно отнести куклы, кукольные театры, машинки, посуду, игры, связанные с различными профессиями.

Купить развивающие игрушки в интернет-магазине «Дитя» - подарить крохе яркое детство

Каждый родитель мечтает, чтобы жизнь его карапуза была насыщенной, и он каждый день учился чему-то новому, был счастлив. В интернет-магазине «Дитя» для этого есть все. Наш ассортимент богат продукцией, которая заинтересует вашего ребенка, поможет ему постоянно получать новые умения, навыки, что он будет делать с огромным удовольствием. Все товары обладают отличным качеством, будучи изготовленными надежными производителями. Из нашего каталога вы можете купить развивающие игрушки оптом и в розницу, подарив крохе счастливое детство.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner