Продавець ditya.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
476 відгуків
Дитя

Картки Домана, Кубики Зайцева

Будь-який батько мріє, щоб його дитина була найрозумнішою, розвиненим, мав аналітичним розумом, мав творчі здібності. Щоб всього цього досягти, використовується метод Домана, а починати це робити можна з самого раннього дитинства. Він був розроблений американським лікарем-нейрофізіологом, являє собою методику інтенсивного розвитку. Результати її застосування вражають – діти, до яких вона застосовується, швидко і легко вчаться рахувати, читати, стають ерудованими. Картки Домана, які є основним інструментом для впровадження цієї методики, можна купити в інтернет-магазині «Дитя». Розвивайте свого малюка, розважаючи і радуючи його.

Метод Домана: основи, особливості

Суть його полягає в тому, що дитину знайомлять з картинками, на яких зображені різні предмети, явища, цифри. З них він дізнається їх назви, що вони означають. Сам автор пропонує починати використовувати методику для дітей по досягненню ними піврічного віку. Такий підхід до раннього розвитку пояснює тим, що 70% основної інформації, яку отримує малюк протягом життя, він освоює в перші 5-6 років життя.

Отже, розвиваючі картки дозволяють йому ознайомитися з самими корисними та цікавими фактами, предметами, професіями, цифрами і т. д. саме в цей період. Отримані знання стануть для нього основою для його подальшого становлення, розвитку інтелектуальних, творчих здібностей, уміння мислити, аналізувати, зіставляти і т. д.

Заняття рекомендується проводити з урахуванням таких особливостей:

 • показувати розвиваючі картки для дітей їм потрібно в спокійній обстановці, щоб їх нічого не відволікало;
 • для першого разу досить показу 25 зображень, а в подальшому це кількість потрібно поступово збільшувати;
 • необхідно витримувати певну відстань між ними і очима дитини, воно повинно складати 50 см;
 • час, протягом якого необхідно демонструвати кожне з них, для перших занять одно 1-2 секунд. Після показу картки для дітей слід назвати те, що на ній зображено. На це повинно відводитися 4 секунди;
 • протягом заняття не робляться перерви. Організоване воно повинно бути так, щоб маля ні на що не відволікався і уважно вивчав зображення;
 • бажано проводити їх тричі/день, показуючи одні і ті ж зображення протягом одного дня. Але уроки не повинні бути тривалими, інакше пізнавальна діяльність малюкові буде швидко набридати;
 • показувати дитячі картки для розвитку малюкові слід тільки тоді, коли він у доброму гуморі, його нічого не турбує, не тривожить;
 • кожен день в числі зображень повинні з'являтися нові варіанти. Для цього їх потрібно поповнювати або замінювати вже вивчені екземпляри.

Згідно зі статистикою, дитина запам'ятовує зображення після приблизно тридцяти показів. Воно стає йому знайомим, малюк освоює його назву, значення. Але це можливо тільки в разі регулярності занять.

Картки для дітей: переваги, цілі навчання

Переваги методики очевидні:

 1. Дозволяє починати розвивати дитини з самого раннього віку. Враховуючи, що він як губка вбирає інформацію, вона буквально записується в його свідомості і підсвідомості, тому залишається з ним на все життя;
 2. За допомогою неї малюк може навіть вивчати іноземну мову, дві мови одночасно. Для цього використовуються спеціальні картки, на яких написані назви на двох мовах. З їх застосуванням дитині буде легко запам'ятати, наприклад, що валізу на українському мовою називається «валіза» і т. д.;
 3. Спостереження показують, що діти, які отримують дошкільну освіту з використанням цього методу, швидше засвоюють алфавіт, вчаться читати. Крім того, вони швидко і правильно сприймають суть прочитаного.

У цілому вважається, що основними цілями застосування методу є вивчення дитиною математики та навчання читанню.

Картки Домана і кубики Зейцева в інтернет-магазині «Дитя»

Головне завдання розвиваючих ігор – навчання дитини, і таких варіантів в нашому каталозі предостатньо. Ви вже ознайомилися з тим, що таке метод Домана, які його основні «інструменти». Кубики Зайцева – це ще одна розвиваюча дитяча гра, завдяки якій діти навчаються читати, тренують усне мовлення. Приблизно такі ж цілі ставить перед собою і популярна методика Глена Домана, але все ж підхід до навчання у них різний, тому не буде зайвим, якщо розвивати малюка з застосуванням їх обох.

Ми підібрали для вас найкращі варіанти таких ігор, завдяки яким дитина ознайомиться з багатьма явищами, предметами навколишнього середовища, професіями, багатьом іншим. Він буде бачити і візуально запам'ятати, як пишуться і читаються ті чи інші слова, що вони означають. Наприклад, є картки Домана, тварини на яких зображені у великому розмаїтті, щоб малюк про них міг довідатися.

В інтернет-магазині «Дитя» вас чекають найкращі, найефективніші розвиваючі ігри за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner